Views CSV Source (1.0.14) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Remove
ps: لركول

en: Date
ps: نيټه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Required
ps: غوښتى

en: Views
ps: ليدنې

en: Count
ps: شمیر

en: Space
ps: تشه

en: empty
ps: تش

en: Numeric
ps: شمېريز
