Views CSV Source (1.0.15) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Value
am: እሴት

en: Remove
am: አስወግድ

en: Date
am: ቀን

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Placeholder
am: ቦታ ያዥ
