Views CSV Source (1.0.15) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Date
bn: তারিখ

en: None
bn: একটিও নয়

en: Required
bn: অত্যাবশ্যক

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Space
bn: স্পেস
