Views CSV Source (1.0.15) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: None
ku: هیچ

en: Required
ku: پێویستە

en: Contains
ku: لەخۆیەوە گرتووە

en: Count
ku: ژمارە

en: Maximum
ku: گەورەترین

en: Minimum
ku: کەمترین

en: Space
ku: بۆشایی
