Views CSV Source (1.0.15) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Value
te: విలువ

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Date
te: తేదీ

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: empty
te: ఖాళీ

en: Sum
te: మొత్తం
