Views CSV Source (1.0.2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Does not contain
ka: არ შეიცავს

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: empty
ka: ცარიელი
