Views CSV Source (1.0.5) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Views
eu: Bistak

en: Contains
eu: Edukia

en: Does not contain
eu: Ez dauka

en: Is equal to
eu: Honen berdina

en: Is not equal to
eu: Honen ezberdina

en: Average
eu: Batez bestekoa

en: Count
eu: Zenbatu

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Minimum
eu: Minimoa

en: empty
eu: hutsik

en: Values
eu: Balioak

en: contains
eu: dauka

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Is empty (NULL)
eu: Hutsik dago (NULL)

en: not empty
eu: ez hutsik

en: begins
eu: hasten da

en: Is not empty (NOT NULL)
eu: Ez dago hutsik (NOT NULL)
