Views CSV Source (1.0.7) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Views
ur: ویوز

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Maximum
ur: زیادہ سے زیادہ

en: Minimum
ur: کم از کم
