Views CSV Source (1.0.8) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: Remove
bg: Премахни

en: None
bg: Не

en: Required
bg: Задължително

en: Views
bg: Изгледи

en: Average
bg: Рейтинг

en: Count
bg: Брой

en: contains
bg: съдържание
