Views CSV Source (1.0.8) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Value
bs: Vrijednost

en: Remove
bs: Ukloni

en: None
bs: Nijedan

en: Required
bs: Obavezno

en: Contains
bs: Sadrži

en: Does not contain
bs: Ne sadrži

en: Is equal to
bs: je jednako

en: Is not equal to
bs: nije jednako

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Expose
bs: Otkrij

en: empty
bs: prazan

en: contains
bs: sadrži

en: Starts with
bs: Počinje sa

en: Is empty (NULL)
bs: Je prazan (NULL)

en: not empty
bs: nije prazan

en: Ends with
bs: Završava sa

en: begins
bs: počinje

en: ends
bs: završava
