Views CSV Source (1.0.8) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Remove
ml: ഒഴിവാക്കുക

en: None
ml: ഇല്ല

en: Required
ml: അത്യന്താപേക്ഷിതം

en: Average
ml: ശരാശരി

en: Maximum
ml: ഏറ്റവും കൂടിയ

en: Minimum
ml: ഏറ്റവും കുറഞ്ഞ
