Views CSV Source (1.0.8) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Average
my: ပျမ်းမျှ

en: Count
my: ရေတွက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: =
my: ညီမျှခြင်း =

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး
