Views CSV Source (1.0.8) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Value
sr: Вредност

en: Remove
sr: Уклони

en: Maximum
sr: Максимално

en: Minimum
sr: Минимално

en: contains
sr: садржи

en: Placeholder
sr: Резервисано место
