Views CSV Source (1.0.9) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: None
hy: Ոչ մի

en: Required
hy: Պարտադիր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Count
hy: քանակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Space
hy: Տարածություն
