Views CSV Source (1.0.9) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: Remove
km: យកចេញ

en: None
km: គ្មាន

en: Required
km: ទាមទារ

en: Count
km: រាប់

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Space
km: ទំហំ

en: Is not empty (NOT NULL)
km: មិន​ទទេ​នោះ​ទេ (មិន​មែន​ទទេ)
