Views CSV Source (1.0.9) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Remove
nn: Fjern

en: None
nn: Ingen

en: Required
nn: Påkrevd

en: Contains
nn: Inneheld

en: Does not contain
nn: Ikkje inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: contains
nn: inneheld

en: Starts with
nn: Startar med

en: Ends with
nn: Sluttar med
