Views CSV Source (1.0.11) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Value
sl: Vrednost

en: Remove
sl: Odstrani

en: None
sl: Brez

en: Required
sl: Obvezno

en: Count
sl: Število

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Minimum
sl: Najmanj
