Views CSV Source (1.0.11) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Remove
ta: நீக்கு

en: None
ta: இல்லை

en: Required
ta: தேவை

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Is equal to
ta: சமமாக

en: Is not equal to
ta: சமமல்ல

en: Average
ta: சராசரி

en: Count
ta: எண்ணிக்கை

en: Maximum
ta: அதிகஅளவு

en: Expose
ta: வெளிப்படுத்து

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Minimum
ta: குறைந்தஅளவு

en: Space
ta: வெற்றிடம்

en: empty
ta: காலி

en: Values
ta: மதிப்பீடுகள்

en: Starts with
ta: தொடங்குகிறது

en: Ends with
ta: முடிவடைகிறது

en: Sum
ta: தொகை

en: begins
ta: தொடங்குகிறது

en: Placeholder
ta: கொள்ளிடம்

en: Reduce
ta: சிறிதாக்க
