Views custom link (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་
