Views custom link (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Fields
sv: Fält

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: About
sv: Om

en: Text to display
sv: Text att visa

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
sv: Du måste lägga till några ytterligare fält till denna visning innan du kan använda fältet. Dessa fält kan markeras som <em>Undanta från visning</em> om du föredrar det. Observera att på grund av ordningen för genereringen kan du inte använda fält som ligger efter detta fält. Om du behöver ett fält som inte visas här kan du ordna om dina fält.
