Views custom link (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Views
he: היבטים

en: Fields
he: שדות

en: Arguments
he: ארגומנטים

en: Replacement patterns
he: דפוסי החלפה

en: About
he: אודות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: @argument title
he: @argument כותרת

en: @argument input
he: @argument קלט
