Views custom link (8.x-1.0-alpha6) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Views
ar: الرؤى

en: Fields
ar: الحقول

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: About
ar: حول

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
