Views custom link (8.x-1.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Views
ru: Представление

en: Icon Settings
ru: Настройки иконок

en: Fields
ru: Поля

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: About
ru: Информация

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод

en: You must add some additional fields to this display before using this field. These fields may be marked as <em>Exclude from display</em> if you prefer. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
ru: Перед использованием данного поля необходимо добавить в это отображение несколько дополнительных полей. Эти поля при необходимости могут быть отмечены как <em>Исключить из вывода</em>. Обратите внимание, что из-за порядка обработки, невозможно использовать поля, находящиеся ниже данного поля; если нужное поле отсутствует в списке, переставьте поля.

en: The following replacement tokens are available for this field. Note that due to rendering order, you cannot use fields that come after this field; if you need a field not listed here, rearrange your fields.
ru: Для данного поля доступны следующие токены. Обратите внимание, что из-за порядка обработки, невозможно использовать поля, находящиеся ниже данного поля; если нужное поле отсутствует в списке, переставьте поля.
