Views custom link (8.x-1.0-alpha7) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: None
az: Yoxdur

en: Views
az: Görünüşlər

en: Fields
az: Sahələr

en: Arguments
az: Arqumentlər

en: Replacement patterns
az: Əvəzetmə nümunələri

en: About
az: Haqqında

en: @argument title
az: @argument başlığı

en: @argument input
az: @argument giriş
