Views custom link (8.x-1.0-alpha7) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: None
bg: Не

en: Views
bg: Изгледи

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна
