Views custom link (8.x-1.0-alpha7) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: None
el: Κανένα

en: Fields
el: Πεδία

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: About
el: Περί

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
