Views custom link (8.x-1.0-alpha7) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
eo: Prefikso

en: Suffix
eo: Sufikso

en: None
eo: Neniu

en: Views
eo: Vidoj

en: Fields
eo: Kampoj
