Views custom link (8.x-1.0-alpha7) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
it: Prefisso

en: Suffix
it: Suffisso

en: None
it: Nessuno

en: Views
it: Viste

en: Fields
it: Campi

en: Arguments
it: Parametri

en: Replacement patterns
it: Schemi di sostituzione

en: About
it: Informazioni

en: @argument title
it: titolo per @argument

en: @argument input
it: inserimento di @argument
