Views custom link (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: None
is: Engin

en: Views
is: Gagnasýn

en: Fields
is: Svæði

en: Arguments
is: Rök

en: About
is: Um
