Views custom link (8.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: None
lt: Joks

en: Views
lt: Vaizdai

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: About
lt: Apie
