Views custom link (8.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: None
vi: Không có

en: Fields
vi: Các trường

en: Arguments
vi: Tham số

en: Replacement patterns
vi: Các mẫu thay thế

en: About
vi: Giới thiệu

en: @argument title
vi: Tiêu đề tham số @argument

en: @argument input
vi: Nhập vào tham số @argument
