Views custom link (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
be: Прэфікс

en: Suffix
be: Суфікс

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: About
be: Аб
