Views custom link (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: None
cy: Dim

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Fields
cy: Meysydd

en: Arguments
cy: Argiau
