Views custom link (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: None
gl: Ningún

en: Views
gl: Vistas

en: Fields
gl: Campos

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: About
gl: Información

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
