Views custom link (8.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: None
gu: એકે નહિ

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: About
gu: વિશે
