Views custom link (8.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: None
ka: არცერთი

en: Fields
ka: ველები

en: Arguments
ka: არგუმენტები
