Views Custom Permissions (8.x-1.3) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Views
nl: Overzichten

en: Operation
nl: Bewerking

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
nl: Alleen gebruikers met de geselecteerde toegangsrechten hebben toegang tot deze weergave.
