Views data export (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Manager
mr: व्यवस्थापक

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: None
mr: काहीच नाही

en: Category
mr: वर्ग

en: Views
mr: याद्या

en: Format
mr: रचना

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Display
mr: दाखवा
