Views data export (8.x-1.0-alpha4) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Subject
ps: موضوع

en: Description
ps: سپړنه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Category
ps: ټولی

en: Views
ps: ليدنې

en: Format
ps: بڼه

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Formats
ps: بڼې
