Views data export (8.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Description
kk: Сипаттама

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Category
kk: Категория

en: Keywords
kk: Кілтсөздер
