Views data export (8.x-1.0-beta1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Subject
os: Темæ

en: Description
os: Афыст

en: None
os: Нæйы

en: Category
os: Категори

en: Format
os: Формат

en: Filename
os: Файлы ном
