Views data export (8.x-1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Description
ug: بايانى

en: None
ug: يوق

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Formats
ug: فورماتلىرى
