Views data export (8.x-1.0-beta3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Description
is: Lýsing

en: Category
is: Bólkur

en: Keywords
is: Lyklaorð
