Views data export (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Subject
tr: Konu

en: Manager
tr: Yönetici

en: Description
tr: Açıklama

en: None
tr: Hiçbiri

en: Category
tr: Kategori

en: Views
tr: Görünümler

en: Format
tr: Biçim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Display
tr: Gösterim

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Company
tr: Şirket

en: Delimiter
tr: Ayırıcı

en: Formats
tr: Biçimler

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: Displays
tr: Görünümler

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler
