Views data export (8.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: None
et: Puudub

en: Category
et: Kategooria

en: Views
et: Vaated

en: Format
et: Vorming

en: Filename
et: Failinimi

en: Display
et: Kuva

en: Keywords
et: Võtmesõnad

en: Company
et: Asutus

en: Method
et: Meetod

en: Limit
et: Limiit

en: Standard
et: Standardne

en: Formats
et: Vormingud

en: Attach to
et: Manusta elemendile

en: Creator
et: Looja

en: Displays
et: Kuvatakse

en: Multiple displays
et: Mitmed kuvad

en: Redirect path
et: Ümbersuunamise teekond
