Views data export (8.x-1.0-beta4) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Subject
eu: Gaia

en: Manager
eu: Zuzendaria

en: Description
eu: Azalpena

en: None
eu: Bat ere ez

en: Category
eu: Kategoria

en: Views
eu: Bistak

en: Format
eu: Formatua

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Method
eu: Metodoa

en: Limit
eu: Muga

en: Standard
eu: Estandar

en: Formats
eu: Formatuak

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Multiple displays
eu: Pantaila multipleak
