Views data export (8.x-1.0-beta4) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Manager
kn: ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Category
kn: ವರ್ಗ

en: Views
kn: ನೋಟಗಳು

en: Format
kn: ಫಾರ್ಮಾಟ್‍ಗೊಳಿಸು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Company
kn: ಕಂಪನಿ

en: Delimiter
kn: ಡಿಲಿಮಿಟರ್

en: Metadata
kn: ಮೆಟಾಡಾಟ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Encoding
kn: ಎನ್ಕೋಡಿಂಗ್

en: Creator
kn: ನಿರ್ಮಾತೃ
