Views data export (8.x-1.0-beta4) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Subject
sq: Subjekti

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Category
sq: Kategoria

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe
