Views data export (8.x-1.0-rc1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Subject
az: Mövzu

en: Description
az: İzahat

en: None
az: Yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Views
az: Görünüşlər

en: Filename
az: Fayl adı

en: Display
az: Monitor

en: Keywords
az: Açar söz

en: Standard
az: Standart

en: Formats
az: Formatlar

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Displays
az: Göstərir

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar
