Views data export (8.x-1.0-rc1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Subject
eo: Temo

en: Description
eo: Priskribo

en: None
eo: Neniu

en: Category
eo: Kategorio

en: Views
eo: Vidoj

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Displays
eo: Vidigiloj
